Showing 5137–5184 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,644
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,857
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,440
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Peridot Weight: | 1.10 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,386
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.85 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,422
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.44 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,021
DIA & MOCHA DIA CLOVER PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.48 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,316
BLACK DIA & DIA CLOVER PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.52 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,224
DIA &MOCHA DIA CLOVER EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,187
DIA & BLACK DIA CLOVER EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,728
DIA & MOCHA DIA CLOVER RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,640
BLACK DIA & DIA CLOVER RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.58 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,335
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,687
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,327
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,251
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Morganite Weight: | 2.50 CT MOG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,399
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Morganite Weight: | 1.60 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,423
Showing 5137–5184 of 7408 resultsSorted by latest



