Showing 5281–5328 of 7408 resultsSorted by latest
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,565
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,703
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,752
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,575
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,542
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 0.75 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,200
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,717
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,095
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.88 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,690
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Ruby Weight: | 0.90 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,074
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,074
RHODOLITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Rhodolite Weight: | 0.80 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,690
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,039
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.45 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,124
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.45 CT Y.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,704
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Opal Weight: | 0.50 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,074
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.33 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,663
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,025
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.24 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,025
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$728
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,403
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,602
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Ruby Weight: | 0.85 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,892
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$904
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$786
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Russalite Weight: | 1.30 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,787
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,448
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Opal Weight: | 0.90 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,690
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.55 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$931
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$696
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$696
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$904
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$904
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,132
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Ruby Weight: | 0.85 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,060
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,736
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,188
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Opal Weight: | 0.70 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,680
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,502
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,874
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.15 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,826
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,938
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,897
Showing 5281–5328 of 7408 resultsSorted by latest



