Showing 5233–5280 of 7408 resultsSorted by latest
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Morganite Weight: | 5.20 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,753
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Garnet Weight: | 2.75 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,433
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Opal Weight: | 0.90 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,764
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Morganite Weight: | 2.60 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,576
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Morganite Weight: | 2.60 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,949
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,687
GLASS FILLED RUBY &DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Glass Filled Ruby Weight: | 7.30 CT GF.RB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,692
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Amethyst Weight: | 4.40 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,407
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,576
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,949
MOCHA DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,744
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,711
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,163
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,439
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Peridot Weight: | 1.45 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,710
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.35 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,980
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Morganite Weight: | 1.25 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,980
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Amethyst Weight: | 1.45 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,710
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.65 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,703
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Rhodolite Weight: | 3.00 CT RHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,404
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.35 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,592
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Morganite Weight: | 1.35 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,592
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,520
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.63 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,328
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,733
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$9,564
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Peridot Weight: | 4.25 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,646
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Morganite Weight: | 4.10 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,694
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,800
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Amethyst Weight: | 12.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,376
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Amethyst Weight: | 1.40 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,988
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.85 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,782
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,062
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,565
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,501
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,147
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Garnet Weight: | 2.20 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,416
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.25 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,974
Showing 5233–5280 of 7408 resultsSorted by latest



