Showing 5425–5472 of 7408 resultsSorted by latest
SILVER
| Diamond Weight: | GOLD&BLUE&WT TPZ EARING |
| Semi-Precious Weight: | 0.85 CT WT.TPZ |
| Metal: | Blue Topaz |
$15
SILVER
| Diamond Weight: | GOLD&AMTES W/TPZ EARING |
| Semi-Precious Weight: | 0.85 CT WT.TPZ |
| Metal: | Amethyst |
$12,528
LAB GROWN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.5 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,040
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,324
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,250
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.43 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,270
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Emerald Weight: | 0.42 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,574
GARNET & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Garnet Weight: | 8 CT GRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,368
Showing 5425–5472 of 7408 resultsSorted by latest



