Showing 5473–5520 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,880
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Ruby Weight: | 0.56 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,544
5 STATION DIA PAPERCLIP NECKLA
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,527
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,189
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.04 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,253
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Emerald Weight: | 1 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,392
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 1 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,176
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.22 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,596
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,587
DIAMOND PAPERCLIP NECKLACE – 5
| Diamond Weight: | 0.71 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,068
EMERALD & DIAMOND HUGGIE HOOPS
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.15 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,523
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,836
Showing 5473–5520 of 7408 resultsSorted by latest



