Showing 6433–6480 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,569
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,593
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,407
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,788
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,520
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,473
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 75B+80 PT |
| Tanzanite Weight: | 1.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,341
SAPPHIRE & DIAMOND BIRD PENDAN
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 0.20 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$599
RUBY & DIAMOND BIRD PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Ruby Weight: | 0.20 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$599
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.79 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.28 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,366
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.66 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,207
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.64 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,402
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.57 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,897
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,448
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$15,396
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.57 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,063
TANZANITE & OPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.67 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,115
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.31 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,690
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,690
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,968
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.23 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,713
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,014
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.48 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,985
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,563
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.95 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.90 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,187
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,116
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,468
ENGAGEMENT & WEDDING BAND SET
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,326
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,700
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,076
Showing 6433–6480 of 7408 resultsSorted by latest



