Showing 6385–6432 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,232
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,546
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,347
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,920
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,378
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,474
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,235
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.44 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,235
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Ruby Weight: | 0.42 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,235
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,235
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 BAG+0.15CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,115
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 40C+15 PT |
| Diamond Weight: | 0.35 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,855
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,678
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,906
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 45B+15 PT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,286
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 41B+25 PT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,818
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,540
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 55B+30 PT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,980
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,487
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,275
TANZANITE & OPAL DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.45 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,124
TANZANITE & OPAL DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.83 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,103
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,254
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Amethyst Weight: | 1.60 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
DIAMOND ENGAGEMENT RING & BAND
| Diamond Weight: | 0.25 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,920
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,100
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,080
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,202
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,195
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,839
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,852
Showing 6385–6432 of 7408 resultsSorted by latest



