Showing 6529–6576 of 7408 resultsSorted by latest
INITIAL DIA & MOPAL PENDANT B
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$819
INITIAL DIA & MOPAL PENDANT A
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$819
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,289
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Garnet Weight: | 2.40 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,839
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,675
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.90 CT |
| Glass Filled Ruby Weight: | 5.75 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$19,164
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.56 CT |
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,143
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,248
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,764
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,780
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,782
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Diamond Weight: | 0.26 CT CENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,887
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 1.10 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,842
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,291
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.65 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,100
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,514
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,299
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 1.12 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,988
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,380
MEN’S PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Peridot Weight: | 2.85 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,690
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,128
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,128
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,942
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Ruby Weight: | 1.25 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,003
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,003
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,618
Showing 6529–6576 of 7408 resultsSorted by latest



