Showing 6577–6624 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIA FLOWER PEND
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,525
ENGAGEMENT (NO CENTER ST) RING
| Diamond Weight: | |
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,927
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,592
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,308
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,927
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,081
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,219
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.65 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,746
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,884
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,240
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.48 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,488
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,372
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,145
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,186
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,866
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,372
DIAMOND &PINKSAPPHIRE NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.85 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,445
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.45 CT |
| Tanzanite Weight: | 8.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,193
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Peridot Weight: | 0.80 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,702
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,096
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,626
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,993
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,298
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.48 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,964
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,891
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,912
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,964
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,882
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,766
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,579
DIAMOND & PINK SP BRACELET
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.20 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,827
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,819
DIAMOND & COLOR ST RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT BAG.D |
| Ruby Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,323
TANZANITE & LABOPAL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,941
Showing 6577–6624 of 7408 resultsSorted by latest



