Showing 625–672 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,598
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,415
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,867
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.32 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,867
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,340
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,977
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Emerald Weight: | 0.44 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,941
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.87 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,528
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.15 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,523
EMERALD & DIAMOND HUGGIE HOOPS
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.15 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,523
BLUE TOPAZ & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.10 CT BLZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,420
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Peridot Weight: | 0.50 CT PRDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,100
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,836
Showing 625–672 of 7408 resultsSorted by latest



