Showing 577–624 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,862
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.28 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,619
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.50 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,875
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Sapphire Weight: | 1.75 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,845
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Emerald Weight: | 1.30 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,845
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Sapphire Weight: | 0.64 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,616
Showing 577–624 of 7408 resultsSorted by latest



