Showing 6673–6720 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.54 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,759
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,954
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,954
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,313
TANZANITE & YELLOW ‘SP’ RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT MUL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,021
TANZANITE & PINK SAPPHIRE RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.62 CT MUL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,094
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,155
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,481
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,391
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,928
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,825
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,481
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,805
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.93 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,409
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,699
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.55 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,021
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,986
PINK SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,011
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,989
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,575
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 BAG+0.69CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,438
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,255
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 40C+32 PTMX |
| Diamond Weight: | 0.30 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,807
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,533
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,802
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,577
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,687
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,448
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,486
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,301
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,065
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,920
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,195
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,057
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,648
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,561
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,042
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,929
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,357
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,013
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,794
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,905
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 40C+8 PT |
| Diamond Weight: | 0.45 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,764
Showing 6673–6720 of 7408 resultsSorted by latest



