Showing 6625–6672 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND PINK SAPPHIRE BRACELET
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,441
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,367
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,367
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Ruby Weight: | 0.45 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,367
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,367
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,367
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,713
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,713
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.50 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,713
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,713
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,207
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,016
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,016
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,215
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,612
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,854
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,520
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 3.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,928
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,271
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,621
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,100
TANZANITE & PINK SAPPHIRE RING
| Diamond Weight: | 6 PT+36TZ |
| Pink Sapphire Weight: | 0.25 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,621
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,255
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.90 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,818
TANZANITE & DIAMOND SLIDE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.90 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,839
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,764
SAPPHIRE & DIAMOND SLIDE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,853
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,431
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,446
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,689
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$874
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,407
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,448
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,401
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,167
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,438
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.51 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,212
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,762
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,275
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,124
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,714
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,717
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.90 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,735
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,569
Showing 6625–6672 of 7408 resultsSorted by latest



