Showing 721–768 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Sapphire Weight: | 2.3 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,771
MIXED COLOR SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mixed Precious Weight: | 0.34 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,028
MIXED COLOR SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mixed Precious Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,163
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.32 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,983
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,571
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.42 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,427
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,312
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,983
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,034
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,080
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Sapphire Weight: | 1.09 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,044
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,213
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.73 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,750
Showing 721–768 of 7408 resultsSorted by latest



