Showing 769–816 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,641
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,476
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,071
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,244
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 0.41 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,913
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,415
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.25 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,553
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,932
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 5.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$13,206
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 4.00 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,338
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Emerald Weight: | 2.2 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,134
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Emerald Weight: | 1.18 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,928
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Sapphire Weight: | 2.15 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,910
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,345
Showing 769–816 of 7408 resultsSorted by latest



