Showing 49–96 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,384
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,590
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,212
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.74 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,826
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,206
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Ruby Weight: | 0.65 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,206
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Emerald Weight: | 0.52 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,206
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Citrine Weight: | 0.45 CT CTRN |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$936
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Amethyst Weight: | 0.42 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$936
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Ruby Weight: | 0.60 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,448
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 0.41 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,448
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 0.25 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,216
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Peridot Weight: | 0.45 CT PRDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Citrine Weight: | 0.40 CT CTRN |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 0.40 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Citrine Weight: | 0.55 CT CTRN |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,546
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 0.50 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,546
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,376
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Garnet Weight: | 1.65 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,640
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Emerald Weight: | 0.52 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,206
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,604
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 0.48 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,881
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.87 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,528
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,140
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 1 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,140
LAB GROWN DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.03 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | PEAR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,574
LAB GROWN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | ROUND |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,060
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Peridot Weight: | 1.10 CT PRDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,494
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Garnet Weight: | 1.23 CT GRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,494
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Opal Weight: | 0.60 CT OPL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,530
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Emerald Weight: | 0.42 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,217
Showing 49–96 of 7408 resultsSorted by latest



