Showing 97–144 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,334
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.55 CT |
| Rhodolite Weight: | 5.20 CT RHD |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,372
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Emerald Weight: | 1.18 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,928
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,999
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,674
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.52 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,674
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,674
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,958
TANZANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.68 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,780
TANZANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
AQUA & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.88 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,250
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,800
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.42 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,656
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.44 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,800
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Garnet Weight: | 1.20 CT GRNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,129
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Peridot Weight: | 2.10 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,952
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.90 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,376
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,808
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,286
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.45 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,142
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Amethyst Weight: | 1.20 CT AMS |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,142
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Diffused Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,196
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Emerald Weight: | 0.68 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,376
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Opal Weight: | 2.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,501
MORGANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Morganite Weight: | 1.35 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,908
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Morganite Weight: | 0.38 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,692
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Morganite Weight: | 0.65 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,880
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Opal Weight: | 0.50 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,736
Showing 97–144 of 7408 resultsSorted by latest



