Showing 1105–1152 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.64 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,844
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,844
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.45 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,646
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,844
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,564
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,456
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,973
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,973
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,456
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,334
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,096
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.84 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,275
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.87 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,107
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 1.47 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,720
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,672
Showing 1105–1152 of 7408 resultsSorted by latest



