Showing 1057–1104 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,360
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,116
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,116
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 0.57 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,423
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,116
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,093
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.84 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,667
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,703
Showing 1057–1104 of 7408 resultsSorted by latest



