Showing 1201–1248 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,774
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,298
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,988
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,861
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.42 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,709
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,912
Showing 1201–1248 of 7408 resultsSorted by latest



