Showing 1249–1296 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,023
DIAMOND NECKLACE 5 STATION
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Diamond Weight: | 0.51 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,768
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,526
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,510
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,245
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Emerald Weight: | 1.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,726
Showing 1249–1296 of 7408 resultsSorted by latest



