Showing 1393–1440 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,780
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,288
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Sapphire Weight: | 1.05 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,133
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,040
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Russalite Weight: | 0.75 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,670
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,312
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,456
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,587
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.67 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,060
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,211
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,587
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,443
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,988
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Ruby Weight: | 0.55 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,663
Showing 1393–1440 of 7408 resultsSorted by latest



