Showing 1345–1392 of 7408 resultsSorted by latest
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.30 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,001
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,166
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.38 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,527
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.43 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,964
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.52 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,144
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,173
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,183
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$15,376
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,074
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | C.16 CT |
| Diamond Weight: | 0.45 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,645
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,452
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,966
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.35 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,070
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,626
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,025
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.67 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,367
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 1.09 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,088
RUSSALITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,394
Showing 1345–1392 of 7408 resultsSorted by latest



