Showing 1489–1536 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,311
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.36 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,475
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.40 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.18 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,798
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,764
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.45 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,514
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,764
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,764
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,859
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Russalite Weight: | 0.55 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,692
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,043
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,628
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,343
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,408
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Emerald Weight: | 0.44 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,859
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,568
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Sapphire Weight: | 2.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,364
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,626
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,915
Showing 1489–1536 of 7408 resultsSorted by latest



