Showing 1537–1584 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,342
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,362
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,342
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,581
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,337
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,938
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,976
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.32 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,848
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,160
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,380
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.60 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,906
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.80 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,678
Showing 1537–1584 of 7408 resultsSorted by latest



