Showing 2209–2256 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,647
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 1.45 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,175
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,294
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,778
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Sapphire Weight: | 4.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,674
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,303
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,141
DIAMON & BLACK DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,931
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,425
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,235
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,489
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,848
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,112
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.72 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,708
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,360
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,805
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.28 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,500
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,006
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.58 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,990
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,006
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 9.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,732
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,360
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Garnet Weight: | 4.65 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,376
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.35 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,360
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,108
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.93 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,341
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,711
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,386
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,608
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,381
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,956
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,037
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,807
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.32 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,949
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,811
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,007
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,844
DIAMOND & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 2.20 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,526
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,724
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,007
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.72 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,128
Showing 2209–2256 of 7408 resultsSorted by latest



