Showing 2161–2208 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
MULTI COLOR DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 90 PT+95BL |
| Black Diamond Weight: | 1.05 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,825
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,564
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.57 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,279
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,042
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,916
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,651
BLACK DIA & DIA BUTTERFLY PEND
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,594
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.56 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 4.70 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,102
DIAMOND & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 3.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,123
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,318
BLACK DIA & DIA CLOVER PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.52 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,106
DIA &BLACK DIA CLOVER EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,889
BLACK DIA & DIA CLOVER RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.58 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,335
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.80 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,440
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,719
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.27 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,325
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,413
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,338
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,938
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,637
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,733
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,316
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,433
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,156
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,660
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,507
Showing 2161–2208 of 7408 resultsSorted by latest



