Showing 2305–2352 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.12 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,910
BLACK DIAMOND & DIA NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,722
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Garnet Weight: | 4.70 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,571
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Blue Topaz Weight: | 12.30 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,170
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.92 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,357
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,771
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.77 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,192
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.58 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,664
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,327
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,855
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.77 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.92 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,834
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,511
BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 1.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,762
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.37 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,972
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.42 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,482
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,511
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 4.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,783
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,861
MFD DIFF SP & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Diffused Sapphire Weight: | 1.65 CT D.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,731
MULTI COLOR DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.44BLK+0.40MCH |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,293
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,700
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,900
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.75 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,026
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.28 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,217
MULTI COLOR DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.10BLK+0.90MCH |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,984
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,371
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 3.05 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,172
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.82 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,892
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,338
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,614
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.80 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,101
BLACK DIA & DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.72 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,981
BLACK DIAMOND HOOPS 41MM
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 2.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,468
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.96 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,051
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.05 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,724
Showing 2305–2352 of 7408 resultsSorted by latest



