Showing 2353–2400 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND & GREEN AMETHYST RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Green Amethyst Weight: | 2.70 CT G.AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,433
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 5.90 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,978
MEN’S BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,888
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Aquamarine Weight: | 4.20 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,753
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Garnet Weight: | 5.50 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,407
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,578
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,271
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,605
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,074
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,140
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,073
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,403
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,746
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,777
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.32 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,444
BLACK DIA & DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.87 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,016
BLACK DIA & DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,229
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,313
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,213
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,669
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.83 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,357
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,508
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,201
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.64 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,820
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,786
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,282
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.47 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,638
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,897
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.11 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,314
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,400
DIAMOND&BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.80 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,266
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.77 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,618
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.92 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,930
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.45 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.60MCH+1.60BLK |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,185
Showing 2353–2400 of 7408 resultsSorted by latest



