Showing 2689–2736 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.82 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,170
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,297
BLACK DIA & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,358
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.66 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,484
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.66 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,177
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.95 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,485
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,001
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,479
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.53 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,229
RUBY & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Ruby Weight: | 1.35 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,841
BLACK DIA & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,575
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.77 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,075
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,986
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,818
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,948
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.42 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,042
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.42 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,912
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 9B+20 PT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,376
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,689
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$13,991
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,038
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,513
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,218
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,985
BLACK DIA & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,732
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 2.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,269
BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 2.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,505
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.56 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,271
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,520
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,909
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,264
DIAMOND & BROMN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.64 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,302
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.57 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,036
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,546
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.57 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,168
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,934
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.33 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,756
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 13.20 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,969
YELLOW SAPPHIRE BANGLE
| Diamond Weight: | |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,462
Showing 2689–2736 of 7408 resultsSorted by latest



