Showing 2641–2688 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.87 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,659
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.87 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,746
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.78 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,236
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,895
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,330
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.42 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,286
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT+0.75 MC |
| Opal Weight: | 1.70 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,305
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT+0.50 MC |
| Opal Weight: | 1.70 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,741
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.47 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,882
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,910
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,535
DIAMOND & BLAKE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,850
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 12.85 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,780
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 6.75 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,689
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA & SMK QRZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 10 PT+50MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$3
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA & SMK QRZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 10 PT+50MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$3,888
DIA
| Diamond Weight: | MOCHA DIA &SMK QRZ EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 18 PT+90MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$5,328
DIA
| Diamond Weight: | MOCHA DIA & SMK QUARTZ RIN |
| Semi-Precious Weight: | 10 PT+50MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$3
DIA
| Diamond Weight: | MOCHA DIA &SMK QRZ EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 16 PT+75MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$3,888
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,625
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.62 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,832
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,631
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,590
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.48 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,566
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.77 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,862
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.52 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,186
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,836
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.42 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,650
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.72 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,448
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.50 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,728
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.15 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,395
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Blue Diamond Weight: | 1.00 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,670
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,268
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,144
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.67 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,846
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.05 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,749
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.06 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,159
DIA & MOCHA DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.08 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,170
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.08 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,176
DIA
| Diamond Weight: | PINK SP & AMETHYST EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.15 CT P.SP |
| Metal: | Amethyst |
$15,408
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,881
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA & SMOKY QUARTZ RIN |
| Semi-Precious Weight: | 6 PT+50MCH |
| Metal: | Smoky Quartz |
$10
DIA & MOCHA DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,365
Showing 2641–2688 of 7408 resultsSorted by latest



