Showing 2785–2832 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,433
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,943
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,903
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,597
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,560
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.49 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,317
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,528
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,018
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.21 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,597
SMOKY QUARTZ & DIAMOND NECKLAC
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 7.50 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,897
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 11.50 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,502
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Amethyst Weight: | 7.50 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,875
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.42 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,308
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.42 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,280
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.78 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,541
BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.78 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,389
DIA & MOCHA DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,981
BLACK DIA & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,408
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,299
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,162
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Russalite Weight: | 2.60 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,075
DIAMOND & MOCHA DIA RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,490
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,638
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,508
PINK SAPPHIRE & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.60 CT P.SP-R |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,626
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.60 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,452
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,766
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.45 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,735
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.10 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,246
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.35 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,882
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,329
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 0.90 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,298
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,853
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.50 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,808
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.00 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,044
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,853
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.50 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,808
SAPPHIRE & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,452
DIA & FANCY SAPP CIRCLE PENDAN
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.00 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,391
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.35 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,359
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 2.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,139
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.10 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,065
DIA & FANCY SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.10 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,072
DIA & FANCY SAPP HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 1.95 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,044
Showing 2785–2832 of 7408 resultsSorted by latest



