Showing 2833–2880 of 7408 resultsSorted by latest
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.20 CT P.SP-R |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,715
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 2.15 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,160
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.15 CT P.SP-R |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,406
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.75 CT P.SP-R |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,458
DIAMOND & ORANGE ‘SP’ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Orange Sapphire Weight: | 2.15 CT O.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,964
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 3.20 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,532
DIA’ BLUE TOPAZ & ‘SP’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.85 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,342
BLUE TOPAZ &MUL COL’SP’EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT SP |
| Blue Topaz Weight: | 11.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,597
AMETHYST & MULTI COL ‘SP’ RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT SP |
| Amethyst Weight: | 4.50 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,504
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Sapphire Weight: | 1.05 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,775
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.45 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,653
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,306
DIA
| Diamond Weight: | LEMON QUARTZ &'SP' PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 0.22 CT |
| Metal: | Lemon Quartz |
$37
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,318
DIA
| Diamond Weight: | MUL COL SEMI PREC EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.26 CT |
| Metal: | Mixed Semi-Precious |
$12
DIA
| Diamond Weight: | MUL COL SEMI PREC EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | Mixed Semi-Precious |
$17
DIA
| Diamond Weight: | MULTI COLOR SEMI PREC RING |
| Semi-Precious Weight: | 0.16 CT |
| Metal: | Mixed Semi-Precious |
$14
DIA
| Diamond Weight: | MUL COL SEMI PREC EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.26 CT |
| Metal: | Mixed Semi-Precious |
$12
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.72 CT |
| Citrine Weight: | 14.90 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,109
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.72 CT |
| Amethyst Weight: | 14.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,198
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Peridot Weight: | 0.24 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,525
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.25 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,525
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Amethyst Weight: | 0.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,504
DIAMOND & LEMON QUARTZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 0.70 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,039
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 4.95 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,411
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Amethyst Weight: | 9.30 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,898
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 7.70 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,013
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 6.00 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,638
DIA & LEMON QUARTZ NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.75 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,866
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Amethyst Weight: | 4.40 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,300
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 15.50 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,727
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Amethyst Weight: | 15.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,977
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 17.60 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,925
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Amethyst Weight: | 18.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,232
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT Y.SP |
| Lemon Quartz Weight: | 17.80 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,774
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 8.80 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,227
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Amethyst Weight: | 8.60 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,431
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 22.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,524
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Amethyst Weight: | 23.30 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,891
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,678
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,739
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.74 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 7.65 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,406
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.74 CT |
| Amethyst Weight: | 7.80 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,524
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Amethyst Weight: | 5.50 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,051
Showing 2833–2880 of 7408 resultsSorted by latest



