Showing 3889–3936 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,478
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,394
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,508
RUBY & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Ruby Weight: | 0.30 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,864
EMERALD & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.30 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,864
Wedding & Insert Diamond ring
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
$4,998
Wedding & Insert Diamond ring
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
$5,110
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
$5,932
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
$4,320
S.STEEL.GOLD & LAPIS PENDANT
| Diamond Weight: | 0.01 CT |
| Lapis Weight: | GOLD+LAPIS |
| Metal: | Stainless Steel |
$250
Showing 3889–3936 of 7408 resultsSorted by latest



