Showing 3841–3888 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.50 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,533
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,560
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,560
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.56 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,379
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,610
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,268
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,224
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,680
PINK SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.45 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,648
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,132
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,792
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,792
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.38 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,533
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,685
TANZANITE & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,460
SAPPHIRE & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,395
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Tanzanite Weight: | 0.15 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,684
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,248
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,814
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,906
MEN’S SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,845
MEN’S SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,023
ENGAGEMET& INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.61 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
$6,353
ENGAGEMET& INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.61 CT |
| Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
$6,524
Showing 3841–3888 of 7408 resultsSorted by latest



