Showing 4657–4704 of 7408 resultsSorted by latest
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Morganite Weight: | 1.20 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,236
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.20 CT EM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,247
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Opal Weight: | 0.44 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,785
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,733
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Morganite Weight: | 0.20 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,247
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,670
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,644
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.16 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$11,155
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,274
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,314
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.30 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,346
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Peridot Weight: | 2.20 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,068
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.90 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,288
PERIDOT & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Peridot Weight: | 1.50 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,812
AQUA & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,812
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Opal Weight: | 0.70 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,814
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Amethyst Weight: | 1.30 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,674
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.56 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,925
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,886
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Peridot Weight: | 2.60 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,477
DIAMOND & MULTI COLOR SMI RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 2.70 CT SEMI |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,428
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Amethyst Weight: | 2.20 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,340
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.33 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,113
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,104
MOCHA & WHITE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.73 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.47 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,669
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,600
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Opal Weight: | 0.90 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,545
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Peridot Weight: | 2.30 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,868
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.45 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,990
Showing 4657–4704 of 7408 resultsSorted by latest



