Showing 22801–22848 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,627
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,199
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | 1.28CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,464
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,433
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.88CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,059
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,634
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,432
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 2.50CTCTR |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Citrine |
$1,219
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03CT |
| Stone Weight: | 1.18CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,448
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.12CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,317
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.00CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,512
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 1.45CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,168
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,800
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,310
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,592
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 5PT+15PT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,152
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.58CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,680
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82CT |
| Stone Weight: | 1.85CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,336
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 3.20CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,861
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | PearShape |
| StoneType: | Diamond |
$4,284
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.82CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,490
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 0.63CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,706
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.41CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,627
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,296
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 2.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,652
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 2.20CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,385
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.70CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,430
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1.40CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,256
DIAMOND & MULTI COLOR RING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 2.10CTMX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | MixedSapphire |
$4,860
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT+0.50MC |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,160
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT+0.50MC |
| Stone Weight: | 1.20CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,102
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.42CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,958
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.50CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,808
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.65CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,484
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.60CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,742
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.55CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,116
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.53CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,893
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.00CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,096
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,096
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | 0.56CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,484
DIAMOND & BROMN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 0.64CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,484
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 0.57CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,246
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.10CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,456
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.20CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,045
Showing 22801–22848 of 29645 resultsSorted by latest



