Showing 24241–24288 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.88CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,312
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,728
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,360
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | 0.13CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$2,037
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,778
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$11,160
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,529
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,022
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,332
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,592
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,246
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.30CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,360
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.45CTAM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$1,173
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$892
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.19CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$2,282
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.44CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,196
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,218
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,073
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,152
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.40CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,188
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.35CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,180
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.56CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,786
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,598
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.52CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,664
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,857
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,850
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,052
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53+0.88CENTER |
| Stone Weight: | 0.40CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$10,044
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 1.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$892
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 1.00CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$892
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,613
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 0.30CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,456
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.80CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,421
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.41CT |
| Stone Weight: | 0.90CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,004
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.82CT |
| Stone Weight: | 0.46CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,723
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.15CT |
| Stone Weight: | 8.25CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$9,108
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | 8.90CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$21,312
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | 6.30CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$12,024
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | 6.60CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$21,888
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,225
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | 1.20CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$8,460
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.55CT |
| Stone Weight: | 0.75CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$8,438
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.56CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,462
Showing 24241–24288 of 29645 resultsSorted by latest



