Showing 24289–24336 of 29645 resultsSorted by latest
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 4.15CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,700
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,317
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,008
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,886
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,492
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 2.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,564
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 1.40CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,024
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 1.80CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,376
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | 4.25CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,702
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | 3.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,528
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.26CT |
| Stone Weight: | 0.84CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$7,099
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 0.72CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$6,696
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,490
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,562
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,959
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,880
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,966
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,643
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,195
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.45CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,195
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,195
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.04CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,772
YELLOW&PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.48YL+0.20PK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,176
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 0.21CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,464
WHITE&YELLOW&PINK DIAMOND ERNG
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.46YL+0.20PK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,140
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.49CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,153
WHITE&YELLOW&PINK DIAMOND ERNG
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.48YL+0.28PK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,363
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.82CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,723
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | 0.50CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,628
WHITE&YELLOW&PINK DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.64YL+0.23PK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,060
YELLOW&PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.54YL+0.30PK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,305
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,253
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.93CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,218
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,490
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,505
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,219
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,412
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,491
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,339
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.10CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,404
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.55CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,095
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,566
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.95CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,171
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,702
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78CT |
| Stone Weight: | 0.24CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,816
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 0.25CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$4,420
Showing 24289–24336 of 29645 resultsSorted by latest



