Showing 24337–24384 of 29645 resultsSorted by latest
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.30CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,168
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.33CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,211
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,671
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.35CT |
| Stone Weight: | 3.85CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$15,753
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | 0.88CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$6,264
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 0.93CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$6,076
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 1.00CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$7,149
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | 1.00CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,824
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.94CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,486
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | 0.80CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,220
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.80CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,680
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 4.10CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,196
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 3.50CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,960
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.70CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,706
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,700
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,649
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.95CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,720
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,736
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.49CT |
| Stone Weight: | 2.50CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,872
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.49CT |
| Stone Weight: | 3.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,448
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 4.10CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,275
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 4.20CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,109
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,462
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 3.80CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,721
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | 2.00CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,628
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | 1.80CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,744
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.55CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,635
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 2.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,089
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.20CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$8,906
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.65CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,896
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 0.48CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$7,588
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.87CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,391
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,496
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | 1.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,197
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.78CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$9,554
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.92CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,336
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 2.20CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,987
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.90CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,325
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 2.30CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,944
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,296
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.50CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,368
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.60CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$964
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.85CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$864
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,094
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$864
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,051
Showing 24337–24384 of 29645 resultsSorted by latest



