Showing 24385–24432 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,484
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.27CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$2,116
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,771
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,564
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.32CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,543
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | 0.60CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,428
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.63CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,845
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.93CT |
| Stone Weight: | 2.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,184
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.80CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,296
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | 0.32CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$3,153
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,240
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 1.45CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,742
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 2.20CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,627
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,958
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,929
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.82CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,224
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 3.80CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,520
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.90CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,152
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.25CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,368
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,173
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 9.25CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,376
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | 1.05CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,756
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,605
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 2.15CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$12,801
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.80CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,500
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | 0.76CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,888
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.49CT |
| Stone Weight: | 0.39CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,096
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | 0.65CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,672
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | 0.60CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,952
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | 0.75CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,227
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.79CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,752
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 2.32CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$10,908
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 1.00CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,976
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.35CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,044
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,404
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,736
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$972
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.30CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,822
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,052
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,908
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.76CT |
| Stone Weight: | 0.45CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$4,125
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.60CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,960
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.50CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,816
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | 0.55CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,985
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | 0.60CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,909
Showing 24385–24432 of 29645 resultsSorted by latest



