Showing 25105–25152 of 29645 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,418
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,844
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$918
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.80CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$1,778
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 2.70CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$1,072
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 4.00CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$1,425
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 3.80CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$1,058
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,332
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.20CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,022
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.60CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$993
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,513
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,944
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 2.20CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,600
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 2.05CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,600
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,944
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.32CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,036
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.85CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,036
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.82CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,065
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.12CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,916
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.50CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,274
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,260
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | 0.27CTBAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.40CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,987
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,779
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,822
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,606
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,132
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 2.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,066
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,276
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,044
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,966
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.41CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,360
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,246
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,318
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,252
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,145
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.75CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,116
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.75CTAM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$892
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.60CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,613
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,512
Showing 25105–25152 of 29645 resultsSorted by latest



