Showing 25153–25200 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,548
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,296
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,232
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,886
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,492
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 2.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,564
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.45CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,195
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.04CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,772
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,412
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,339
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.88CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,238
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09CT |
| Stone Weight: | 0.90CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,123
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 4.10CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,369
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 4.10CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,196
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 5.50CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$3,168
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | 2.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,304
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,700
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.95CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,720
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 4.20CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,332
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | 2.60CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$3,808
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | 2.40CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$3,571
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.55CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,671
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,793
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 3.00CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,368
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.60CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,296
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.60CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$964
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,368
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.20CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,353
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,094
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$864
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,051
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.65CTAQ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$957
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.70CTMRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$986
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,051
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,600
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.85CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$864
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,088
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.75CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,498
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,648
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | 1.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,785
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,540
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,929
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.95CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,929
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,929
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 12.60CTMRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$9,576
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 17.00CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$6,120
Showing 25153–25200 of 29645 resultsSorted by latest



