Showing 433–480 of 7408 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.45 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,736
AQUA & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.35 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,908
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 1.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,122
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Russalite Weight: | 2.15 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,376
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,495
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.49 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,132
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.90 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,600
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,268
18K MOCHA & WHITE DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.50 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$5,641
18K WHITE & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | .43 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.85 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$8,498
AMETHYST & BLACK DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT BLK.D |
| Amethyst Weight: | 1.22 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,018
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,377
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Emerald Weight: | 0.44 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,941
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Rhodolite Weight: | 4.80 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,595
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 1 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,157
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 2.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,519
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.22 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,847
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Garnet Weight: | 2.50 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,475
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.44 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,501
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Peridot Weight: | 0.40 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,501
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,501
Showing 433–480 of 7408 resultsSorted by latest



