Showing 385–432 of 7408 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,737
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,983
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Morganite Weight: | 0.95 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,241
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.35 CT AQM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,757
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Morganite Weight: | 2.90 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,315
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Morganite Weight: | 2.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,496
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Morganite Weight: | 2.40 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,388
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.60 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,280
OPAL & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,180
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Peridot Weight: | 2.40 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,848
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Ruby Weight: | 0.90 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,556
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,448
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,340
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Citrine Weight: | 9.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,119
DIAMOND & AGATE RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,872
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Citrine Weight: | 7.50 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,926
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.55 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,262
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.90 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,040
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 5.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,799
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1.09 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,176
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Sapphire Weight: | 1.09 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,793
Showing 385–432 of 7408 resultsSorted by latest



