Showing 481–528 of 7408 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.30 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,501
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,591
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Garnet Weight: | 4.60 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,789
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.33 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,501
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,565
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,565
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,603
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.56 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,575
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 0.75 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,200
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Peridot Weight: | 0.80 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,074
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,074
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,074
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,717
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.45 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,039
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.45 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,704
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,219
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,558
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.95 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,260
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.33 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,663
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,663
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.05 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,183
PINK SAPPHIRE NECKLACE
| Diamond Weight: | |
| Pink Sapphire Weight: | 0.25 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,141
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,025
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,403
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.45 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$830
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$786
LAB GROWN DIAMOND RING 3 STONE
| Diamond Weight: | 4 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,246
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,736
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Opal Weight: | 0.90 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,352
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Russalite Weight: | 0.70 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,841
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.55 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$931
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$696
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$696
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,188
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,502
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,938
Showing 481–528 of 7408 resultsSorted by latest



