Showing 5185–5232 of 7408 resultsSorted by latest
MULTI COLOR DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.45MCH+0.46BLK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,816
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,013
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,305
DIA & MIX COLOR DIA HOOPS 29MM
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.60MCH+0.60BLK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,940
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 2 CT AQM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,399
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Amethyst Weight: | 13.75 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,894
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Garnet Weight: | 4.65 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,376
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.73 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,754
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 2.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,643
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Amethyst Weight: | 3.20 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,340
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.05 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,765
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Opal Weight: | 0.85 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,848
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Opal Weight: | 0.85 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,749
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,188
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Garnet Weight: | 1.75 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,677
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,857
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,848
DIA & MOCHA DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,215
WHITE & GREEN DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.27 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,898
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,432
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,936
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,928
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,758
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Opal Weight: | 3.40 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,720
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Morganite Weight: | 2.50 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,966
MORGANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 2.25 CT |
| Morganite Weight: | 2.50 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$20,678
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Rhodolite Weight: | 6.00 CT RHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,947
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,383
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Amethyst Weight: | 4.25 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,976
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,280
GLASS FILLED RUBY &DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Glass Filled Ruby Weight: | 0.96 CT GF.RB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,439
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Amethyst Weight: | 4.80 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,985
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Amethyst Weight: | 4.35 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,696
MULTICOLOR DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.88 CT MX.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,237
Showing 5185–5232 of 7408 resultsSorted by latest



