Showing 529–576 of 7408 resultsSorted by latest
LAB GROWN DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 6.9 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$12,996
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,134
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,288
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,270
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Sapphire Weight: | 1.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,878
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.85CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,791
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 6.40 CT |
| Sapphire Weight: | 2.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$38,966
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.17 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$993
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,168
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,276
Showing 529–576 of 7408 resultsSorted by latest



