Showing 5521–5568 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Emerald Weight: | 2.15 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,596
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.42 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,910
MIXED COLOR SAPPHIRE NECKLACE
| Diamond Weight: | |
| Mixed Precious Weight: | 0.20 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,729
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.88 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,343
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Opal Weight: | 0.60 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,110
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Emerald Weight: | 0.68 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,962
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Garnet Weight: | 5.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,474
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Russalite Weight: | 0.85 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,165
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,165
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,165
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Garnet Weight: | 9.25 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,311
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,472
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Ruby Weight: | 0.90 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,472
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,073
EMERALD & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,767
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Russalite Weight: | 4.50 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,792
Showing 5521–5568 of 7408 resultsSorted by latest



