Showing 5569–5616 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,186
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Peridot Weight: | 0.85 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,472
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,472
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,295
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,320
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Emerald Weight: | 1.65 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,794
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Rhodolite Weight: | 2.00 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,186
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.66 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,424
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.70 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,460
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,839
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,460
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,548
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,555
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,226
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,226
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,480
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Ruby Weight: | 1.80 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,444
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,938
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.12 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,187
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,187
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,364
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,229
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Sapphire Weight: | 2.30 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,194
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Ruby Weight: | 2.20 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,291
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Emerald Weight: | 2.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,291
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.26 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,180
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Russalite Weight: | 2.60 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,337
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,033
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Ruby Weight: | 0.28 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,049
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Rhodolite Weight: | 2.50 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,604
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,830
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,979
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,567
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Sapphire Weight: | 0.84 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,487
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Ruby Weight: | 0.76 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,487
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,487
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,244
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,244
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.35 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,049
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,576
Showing 5569–5616 of 7408 resultsSorted by latest



